Okul Öncesi Etkinlikleri

Anneler Günü Kartı Örneği

Anneler Günü Kartı Örneği

Anneler günü yaklaşırken farklı ama şık etkinlikler ararız. Hem çocukların emeğinin olduğu ama aynı zamanda da güzel görünmesi gerekir. Bu etkinlik bu iki özelliği de barındırıyor bence, benim çok içime sindi, umarım sizlerde beğenirsiniz.

Öncelikli olarak bu kartı hazırlayabilmenin en önemli unsuru renkli köpükten çiçek yapma kısmı.. Linke tıklayarak bu kağıdın nasıl hazırlandığını görebilirsiniz.

Anneler Günü Kartı Etkinliği Malzemeleri

Anneler Günü Kart Örneği Etkinliğinin Yapımı

Öncelikle renkli köpükten çiçek yapımı etkinliğini yaparak (yaklaşık A5 boyutunda) kuruduktan sonra tırtıklı makasla keserek ikiye katladığımız renkli A4 kağıdının ortasına yapıştırıyoruz. Kesmiş olduğumuz yaprakları çiçek havası verecek şekilde değişik yerlere yapıştırıyoruz. Anneler günü kartımızın ön kapağını bu şeklide hazırladıktan sonra iç kısmına geçiyoruz.

İç kısmını tabi ki istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Ben farklılık istediğim için yeni bir iç tema hazırladım ve onu çocuklara boyatarak içine yapıştırdım. Bu sayfayı anneler günü kart içi örneği yazımızdan indirebilirsiniz.

Farklı detaylar ekleyerek süslemeniz mümkün. Yapmış olduğunuz değişik örnekleri gönderirseniz paylaşarak etkinliğimizi güzelleştirebiliriz.

Herkese kolay gelsin..

 

 

Bir önceki yazımız olan Köpük Tabağa Dikiş Dikme Etkinliği başlıklı makalemizde Dikiş dikme etkinliği, Köpük tabak etkinliği ve Montessori etkinlikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.