Okul Öncesi Etkinlikleri

Büyük-Küçük-Orta Kavram Dosyası

Büyük-Küçük-Orta Kavram Dosyası

Kavramlar kolay bir konu gibi görünse de elimizde bu konu ile ilgili çok fazla çalışma sayfası olmadığını düşünüyorum. Çalışma sayfası hazırlamak uzun zamandır kafa yorduğum ve üzerine çalıştığım bir konuydu. Kısa ve pratik bir yolunu teacherellaa dan öğrendim ve kendimi çalışma sayfası hazırlamaktan alamıyorum. Çok pratik ve kullanışlı bir yol gerçekten, merak edenler takip ederlerse eminim çok değerli şeyler öğrenecekler.

Kavram etkinlikleri üzerine çalışmalarım devam edecek. Bu kavram dosyasında büyük-küçük-orta kavramlarını ele aldım. Bu konu ile ilgili aklıma gelen bütün tarzlarda etkinlik sayfaları hazırlamaya çalıştım umarım beğenirsiniz. İsteyenler benim yaptığım gibi kavram dosyası şeklinde kullanabilir veya tek tek kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Tercih sizin…

Bu konu hakkında olumlu veya olumsuz eleştirilerinizi beklediğimi unutmayın 🙂 Herkese iyi çalışmalar

Bir önceki yazımız olan 1 den 9 a Yönlü Düz Yazı Rakam Çalışmaları başlıklı makalemizde düz yazı rakam çalışmaları, düz yazı rakam çizgi çalışmaları ve yönlü düz yazı rakam çalışmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.